Obchodné podmienky

Objednávky

Všetky objednávky môže zákazník realizovať priamo, prostredníctvom e-shopu na webovej stránke www.scriptorium-antique.sk, alebo prostredníctvom komunikácie cez e-mailovú adresu antikvariat.scriptorium@gmail.com, resp. telefonickou komunikáciou na telefónnom čísle +421 41 / 72 34 506.


Doprava

V rámci dopravných podmienok na území SR, ČR a ostatného sveta, ktoré sú uvedené v sekcii Doprava a platba, ich nie je zo strany zákazníka nijak možné zmeniť.

www.starozitnik.eu si vyhradzuje právo na zmenu platobných podmienok za balné a dopravu (v ojedinelých prípadoch napr. vysoká hmotnosť, poistné, krehké a pod.).

.

Možnosti platby

V rámci platobných podmienok akceptujeme hotovosť, bankový prevod (IBAN SK4709000000005123873322 * BIC GIBASKBX) a platbu prostredníctvom PayPal na mailovú adresu antikvariat.scriptorium@gmail.com.


Reklamácia

Za bezpečnosť zabalenia a prepravu zodpovedá www.scriptorium-antique.sk Vzhľadom k tomu, že ponúkanný sortiment je originálneho charakteru a teda nejestvuje v duplikátnom prevedení (výnimkou sú len niektoré, vybrané knižné tituly), nie je možné tovar v prípade reklamácie vymeniť. Možné je navrátenie financií v plnej sume (ak sa reklamácia preukáže ako opodstatnená), alebo vybranie tovaru v rovnakej cenovej hodnote.